SZKOLENIA

IMG-4400.JPG

GLASS ACADEMY

Praca z klientem, badanie w gabinecie optometrycznym czy prowadzenie własnego salonu optycznego wymagają dużej wiedzy i solidnego przygotowania.

 

W Glass wiemy o tym doskonale i od początku istnienia firmy  prowadzimy regularnie wewnętrzne szkolenia dla naszych specjalistów, managerów i doradców klienta. Jesteśmy przekonani, że systematyczny i świadomy rozwój to właściwa droga do sukcesu w naszej branży.

 

W tym roku podjęliśmy decyzję o otwarciu wypracowanej bazy wiedzy dla osób spoza naszej firmy, zbudowaliśmy nowoczesne centrum szkoleniowe przygotowane do nauki w komfortowych warunkach oraz wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt dla specjalistów. 

 

Udostępniamy również nasze gabinety, żeby przekazać Wam jak najwięcej praktycznych umiejętności. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych praktyków otwartych na pytania i dyskusje.

 

Dołącz do nas i zdobądź praktyczną wiedzę, by działać jeszcze efektywniej!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

0sMZsIOh.jpeg

Praca w gabinecie

początek

1 dzień

Gabinet Glass Legnica

26.06

450 zł

P1320268.jpg

Dobór soczewek kontaktowych

1 dzień

Gabinet Glass Legnica

Wkrótce

390 zł

dsw1.jpg

Skuteczna sprzedaż

2 dni

Sala szkoleniowa

Wkrótce

1200 zł

POZNAJ OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

„Duże doświadczenie i obszerna wiedza przekazana w sposób profesjonalny i przystępny! Po szkoleniu wzrastają kompetencje oraz zwiększa się wewnętrzna motywacja do rozwoju i pracy.”

Laura Kaczmarek

„Szkolenie optometryczne w Glass Optyk odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu w miłej i pełnej profesjonalizmu atmosferze.”

Dominika Juncewska

„Szkolenia przeprowadzane w miłej i bezstresowej atmosferze. Maria posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się z pracownikami. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia na pewno zostaną wykorzystane w praktyce.”

Justyna Białowąs

„Szkolenia w Glass optyk są zawsze na wysokim poziomie ze względu na obszerną wiedzę z optometrii prowadzących. Kursy są bardzo dobrze przygotowane merytorycznie, na uczestników zawsze czekają materiały do uzupełniania na bieżąco.”

Zofia Stawińska

TAK WYGLĄDAJĄ NASZE SZKOLENIA