GLASS

Nasz pierwszy salon optyczny powstał w 2017 roku. Główną ideą przy tworzeniu GLASSa była nowoczesność i stały rozwój. Naszym celem jest kompleksowa obsługa i opieka nad klientem noszącym okulary i soczewki kontaktowe.

 

Optyka okularowa to branża z pogranicza medycyny, fizyki, technologii, ale z drugiej strony też psychologii i mody. Ta kombinacja daje nam ogromne pole do rozwoju. Dlatego też nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i pogłębiamy wiedzę uczestnicząc w konferencjach, warsztatach, czy targach optycznych.

 

Dokładamy wszelkich starań, by zaczynając od wizyty w gabinecie, poprzez wybór najlepszych opraw okularowych, aż po dopasowanie szkieł i wykonanie pomiarów, klient czuł się komfortowo i miał pewność, że współpracuje z profesjonalistami.

ddz2.jpg
dsw2.jpg
Plik_001.jpeg

NASZ ZESPÓŁ

DSC_6492.jpg

Maria Kwiatkowska

DSC_6489.jpg

Jolanta Kluka

Gl_edited_edited_edited.jpg

Piotr Kwiatkowski

DSC_6478.jpg

Agata Raczyńska

DSC_6481.jpg

Anna Śliwińska

Plik_004.jpeg

Anna Półtorak

DSC_6483 2.jpg

Laura Kaczmarek

Plik_006.jpeg

Krystian Paprota

BADANIE OPTOMETRYCZNE DNEye PRO®

Regularne badanie wzroku zapewnia nam stałą kontrolę nad jakością widzenia, dlatego w GLASS gabinet to serce salonu. Tutaj rozstrzyga się jakiej korekcji potrzebują nasi pacjenci, by dobrze i komfortowo działać na co dzień.

Badanie wzroku przeprowadzają wykwalifikowane optometrystki, które dobierają okulary i soczewki kontaktowe zgodnie ze stale poszerzaną wiedzą dotyczącą narządu wzroku.

Optometryczne badanie wzroku jest bardzo dokładne i trwa zwykle ok. 40 minut. Sprawdzamy nie tylko ostrość widzenia do dali i bliży, ale również wykonujemy testy widzenia obuocznego, barwnego, czułości na kontrast i przesiewowo badamy przedni odcinek oka oraz dno oka.

Połączenie kompetencji i nowoczesnej technologii DNEye® PRO pozwala na zbadanie wzroku i stworzenie okularów z taką precyzją, która do tej pory nie była możliwa. Jest to szczególnie ważne dla osób z astygmatyzmem, który wymaga idealnej korekcji okularowej i kluczowe dla tych, którzy noszą okulary progresywne, gdzie precyzja wykonania szkła definiuje jakość widzenia. Okulary wykonane w tej technologii zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

badanie 2.jpg
badanie 1.jpg
P1320072.jpg
PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy mogę liczyć na pomoc w doborze okularów?

Oczywiście, nasze stylistki opraw okularowych oraz optycy chętnie pomogą w wyborze najlepszych opraw, które będą odpowiednie do danych szkieł, wartości korekcyjnych i Twojego unikatowego stylu.

Ile kosztują szkła okularowe?

Ceny szkieł okularowych z antyrefleksem zaczynają się już od 99,00 zł za parę. 

 

Jak umówić się na badanie?

W zakładce "Salony optyczne" znajdą Państwo numery telefonów do każdego z salonów. Korzystając z nich można umówić się na badanie. Mogą Państwo również skorzystać z naszego systemu rezerwacyjnego na stronie w zakładce "Zapisz się na badanie"

Jakie szkła okularowe wybrać? 

Na podstawie informacji o wymaganiach wzrokowych, charakterze pracy i wadzie wzroku nasi doradcy klienta zaoferują optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Istnieje bardzo wiele materiałów szkieł, konstrukcji i powłok antyrefleksyjncyh zalecanych do różnego typu pracy i aktywności, dlatego razem wybierzemy soczewki, które spełnią Twoje oczekiwania.

 

Czy trudno przyzwyczaić się do szkieł progresywnych?

Jest to bardzo indywidualna sprawa. Im dokładniejsze badanie wzroku, dobór oprawek oraz pomiary optyczne, tym łatwiejsza adaptacja do szkieł progresywnych. Dzięki kombinacji: badanie wzroku w technologii DNEye +  profesjonalny dobór opraw +pomiary na ImpressionIST mamy pewność, że adaptacja do okularów progresywnych będzie kwestią czasu. Dlatego też dajemy pełną gwarancję satysfakcji ze szkieł i rozwiązujemy wszystkie ewentualne problemy z przyzwyczajeniem się do progresji.